ul. Ks. Bpa H. Bednorza 19
40-384 Katowice

Wdrożenia systemów SFA, doradztwo, wytwarzanie oprogramowania wedle indywidualnych projektów, dostarczanie oraz serwis infrastruktury IT to usługi świadczone przez nas. Świadczymy również usługi hostingu naszych aplikacji. Jesteśmy certyfikowanym partnerem takich producentów, jak Microsoft, Oracle, IBM, Fujitsu, HP, Cisco. Nasza kadra to zespół doskonale wykształconych specjalistów, posiadających ogromne doświadczenie teoretyczne i praktyczne. Pracujemy zespołowo – każdy z nas do każdego projektu dokłada najlepszą cząstkę siebie. Dzięki temu efektem jest maksymalny poziom zadowolenia Klienta.

Wdrożenia systemów SFA, doradztwo, wytwarzanie oprogramowania wedle indywidualnych projektów, dostarczanie oraz serwis infrastruktury IT to usługi świadczone przez nas. Świadczymy również usługi hostingu naszych aplikacji.
Jesteśmy certyfikowanym partnerem takich producentów, jak Microsoft, Oracle, IBM, Fujitsu, HP, Cisco. Nasza kadra to zespół doskonale wykształconych specjalistów, posiadających ogromne doświadczenie teoretyczne i praktyczne. Pracujemy zespołowo – każdy z nas do każdego projektu dokłada najlepszą cząstkę siebie. Dzięki temu efektem jest maksymalny poziom zadowolenia Klienta.

Analiza

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać pełną analizę potrzeb przedsiębiorstwa w zakresie oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej. Zaproponujemy rozwiązania, które w naszej opinii będą najbardziej dopasowane do Państwa potrzeb. Nasze prace możemy zakończyć wdrożeniem wybranych lub wszystkich elementów, wynikających z przeprowadzonej analizy. Dostarczymy i uruchomimy niezbędne rozwiązania sprzętowe oraz programowe w Państwa firmie.

Sprzęt

Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby. Doradzamy w wyborze sprzętu IT, dostarczamy zaproponowane rozwiązania, uruchamiamy i profesjonalnie szkolimy Państwa pracowników. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, które potrzebują tańszych i mniej skomplikowanych urządzeń, jak i do dużych przedsiębiorstw, dla których proponujemy w pełni profesjonalne rozwiązania sprzętowe.

Wdrożenia

Świadczymy pełną gamę usług, związanych z wdrożeniem naszego autorskiego oprogramowania ERP, CRM oraz systemów mobilnych. Przeprowadzimy dla Państwa analizę przedwdrożeniową, zajmiemy się migracją danych, zainstalujemy i dokonamy konfiguracji odpowiedniego rozwiązania bazodanowego oraz naszego oprogramowania. W całym procesie wdrożenia przykładamy dużą wagę do szkoleń, jakie prowadzimy: im lepiej wyszkolony pracownik, tym lepszy efekt pracy całej firmy.

Hosting

Udostępniamy naszym Klientom pełną gamę usług hostingowych, dotyczących naszych aplikacji mobilnych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu określenia potrzeb i zaproponowaniu Państwu najbardziej optymalnego rozwiązania.

Helpdesk

Naszym Klientom proponujemy pełne wsparcie w zakresie obsługi oprogramowania. Po zakończeniu wdrożenia opiekę nad klientem przejmuje dział serwisu systemów mobilnych. Pomagamy zarówno w przypadku najprostszych pytań, dotyczących funkcjonowania naszych systemów, jak i  w sytuacjach krytycznych, kiedy zdarzy się poważna awaria.

Serwis

Świadczymy zarówno pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dotyczący naszego oprogramowania, jak i rozwiązań związanych z Państwa infrastrukturą IT.

Integracja

Podczas wdrożenia systemów SFA proponujemy usługi integracji naszego oprogramowania z programami innych producentów, które są wykorzystywane w Państwa firmie. Wszystkie procesy integracyjne poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb i możliwości. Dzięki temu eliminujemy wszelkie wady i niedoskonałości w uruchamianym ostatecznie rozwiązaniu.